Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kontakt

Sportkontoret
Fax: +46 40 51 00 02
E-post: kansli@lb07.se

Adress

LB07 - IF Limhamn Bunkeflo
Besöksadress: Ängsdalsvägen 24 (Brovallen)
Postadress: Box 38, 218 24 Bunkeflostrand

Klicka här för karta >>

Org.nr: 846001-7299
Bankgiro: 951-6451

Klubbchef

David Wernersson

Mobil: +46 761 88 81 51

E-post: david@lb07.se


Ekonomi
Monica Jeppsson/Birgitta Olsson  
Telefon: +46 40 51 00 02 (Tisdagar kl. 11.00-13.00)

E-post: ekonomi@lb07.se


Sportchef Dam

Henrik Adolfsson

Mobil: +46 730 38 54 16

E-post: henrik@lb07.se


Sport och akademiansvarig
Sebastian Jonsson
Mobil: +46 704 13 60 14
E-post: sebastian@lb07.se

Sport och akademiassistent

Jenny Clair
Telefon: +46 40 51 02 58
Mobil: +46 706 11 35 02
E-post: bokning@lb07.se

Koordinator 4-8 år, Medlemshantering
Jonas Snygg
Telefon: +46 40 51 02 17
Mobil: +46 768 58 13 49
E-post: jonas@lb07.se

Webb och trycksaksansvarig
Jonas Snygg
Telefon: +46 40 51 02 17
Mobil: +46 768 58 13 49
E-post: jonas@lb07.se

CSR och marknadsansvarig
Vesna Rosell
Telefon: +46 707 23 44 68
E-post: vesna@lb07.se