Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07L Lag B - FC Bellevue 2  -      
10
12:00
sön
12:00    
Tårnby IP Kastrup
LB07 P10L - Cup Danmark  -      
 
29
08:00
fre
08:00    
Annan anläggning / plats
LB07 P10L - Skånecupen  -      
JANUARI 2018
 
06
11:40
lör
11:40    
Baltiska hallen
vet ej - LB07  -      
 
14
11:00
sön
11:00    
Annan anläggning / plats
Kulladals FF - LB07L Lag B  -      
 
15
17:00
mån
17:00    
Pilbäcks IP
Tygelsjö-Västra Klagstorps IK Sweden - LB07L LagA  -      
20
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
21
09:00
sön
09:00    
Tårnby IP
Cup Danmark Tårnby - LB07 P10L  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
Staffanstorp United Blå - LB07L Lag A  -      
FEBRUARI 2018
 
03
10:00
lör
10:00    
Höllviken
BK Höllviken Svart - LB07L Lag A  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - LB07L Lag B  -      
 
17
08:00
lör
08:00    
Annan anläggning / plats
LB07 P11L (Spelare) - Egen Cup  -      
 
25
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07L Lag B - Bjärreds IF  -      
MARS 2018
 
10
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07L Lag A - FC Trelleborg Svart  -      
11
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07L Lag B - Lilla Torg FF  -      
11
12:30
sön
12:30    
Oxie
Oxie - LB07 P11L  -      
 
25
09:30
sön
09:30    
Tårnby Danmark
Danska Lag - LB07  -      
25
11:00
sön
11:00    
Bara
Bara - LB07 Bunkeflo Limhamn MIxlag  -      
APRIL 2018
 
02
10:00
mån
10:00    
Mariedals IP
Lilla torg - LB07   -      
08
09:00
sön
09:00    
Klostergårdens idrottsplats
7-mannakickoff - LB07 3st lag   -      
08
13:00
sön
13:00    
Annan anläggning / plats
7-mannakickoff - LB07P11L Lag2  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF svart  -      
15
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
15
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Husie IF vit  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Trelleborgs FF blå  -      
22
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP
Kulladals FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
22
15:30
sön
15:30    
Gullviksborgs IP 7-manna
Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
 
28
08:00
lör
08:00    
B1903, Hellerup Danmark
 
Löve Cup i DK - LB07  -      
28
13:00
lör
13:00    
Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
29
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Oxie SK röd  -      
29
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lunds SK  -      
MAJ 2018
 
04
18:45
fre
18:45    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
05
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - IFK Malmö FK gul  -      
06
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg svart - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 2  -      
19
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - GIF Nike blå  -      
20
10:30
sön
10:30    
Kulladals IP
Kulladals FF 3 - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
 
26
12:30
lör
12:30    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
27
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP
Kulladals FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
27
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Heleneholms SK röd  -      
JUNI 2018
 
02
09:30
lör
09:30    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
02
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Kvarnby IK blå  -      
02
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC gulvit  -      
 
09
11:15
lör
11:15    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
10
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Holma-Kroksbäck IF  -      
10
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Linero IF vit  -      
 
12
18:00
tis
18:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Liria IF - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
16
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Svedala IF blå  -      
16
14:00
lör
14:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
AUGUSTI 2018
 
11
11:30
lör
11:30    
Match uppskjuten
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Skanör Falsterbo IF vit  -      
12
09:00
sön
09:00    
Skanör
LB07 P11L - Möllevallscupen 12/8  -      
 
18
09:30
lör
09:30    
Kulladals IP
Kulladals FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
19
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
23
tor
00:00    
Match uppskjuten
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 2  -      
23
18:00
tor
18:00    
Wihlborgs Arena
IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Olympic  -      
25
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Trelleborg svart  -      
25
10:30
lör
10:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svartröd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
25
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lilla Torg FF svart  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK vit  -      
01
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Skegrie BK  -      
02
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - FC Rosengård 1917 blå  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom vit - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
09
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
09
12:00
sön
12:00    
Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Linero IF röd  -      
15
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Hyllie IK svart  -      
16
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Heleneholms SK svart  -      
 
22
09:15
lör
09:15    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
23
11:00
sön
11:00    
Vellinge IP B-plan 7-manna 1
Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
23
11:00
sön
11:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken vit  -      
30
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Dösjöbro IF röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Trelleborg röd  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning/plats
LB07 P11L - Matcher 6/10 + 7/10  -      
06
11:30
lör
11:30    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
07
10:00
sön
10:00    
Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L3  -      
07
11:00
sön
11:00    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
FC Bellevue 3 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
NOVEMBER 2018
 
25
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning/plats
Tårnby Vintercup - LB07 P11L (1)  -      
DECEMBER 2018
 
09
09:00
sön
09:00    
Annan anläggning/plats
Tårnby Vintercup - LB07 P11L (1)  -