Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Bara GIF  -      
03
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Svedala IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 P06 - LB07  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Annan anläggning / plats
Lunds BK - LB07  -      
09
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Trelleborgs FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 - Veberöd  -      
10
12:00
sön
12:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 - Helsingborgs IF  -      
17
11:00
sön
11:00    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 - Helsingborgs IF  -      
 
27
09:00
ons
09:00    
Annan anläggning / plats
LF Cup - LB07  -      
28
09:00
tor
09:00    
Annan anläggning / plats
LF Cup - LB07  -      
JANUARI 2018
 
07
12:15
sön
12:15    
Lyngbyvejen 270, 2900 Hellerup
B1903 - LB07  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
Staffanstorp - LB07  -      
14
10:00
sön
10:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
14
12:00
sön
12:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Annan anläggning / plats
FC Rosengård - LB07  -      
28
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Åkarp   -      
28
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 - Bjärreds IF  -      
FEBRUARI 2018
 
03
09:00
lör
09:00    
Plan 1 & 2
LB07 - Miniturnering  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning / plats
BK Höllviken - LB07  -      
11
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala - LB07  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, sjumanna
LB07 Indoor Cup - LB07  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs plan 2
LB07 - HIK  -      
MARS 2018
 
03
09:00
lör
09:00    
Plan 2 & 3
LB07 - Miniturnering   -      
03
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs plan 1
LB07 - FC Trelleborg  -      
 
11
15:30
sön
15:30    
Svaleboskolans konstgräs
Veberöd - LB07  -      
 
18
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Lunds BK  -      
18
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs plan 3
LB07 - Store Merløse  -      
18
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs plan 1
LB07 - Holbaek  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Miniturnering  -      
25
09:00
sön
09:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -      
25
11:00
sön
11:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
APRIL 2018
 
07
12:00
lör
12:00    
Oxievång
 
Miniturnering - LB07  -      
08
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
 
14
09:30
lör
09:30    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK svart - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
15
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
22
11:30
sön
11:30    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Trelleborg blå  -      
 
26
18:30
tor
18:30    
Oxievångs IP
Oxie SK röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
28
08:00
lör
08:00    
B1903 Lyngbyvejen 270, 2900 Hellerup
Løve Cup - LB07  -      
29
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Trelleborg svart  -      
29
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart  -      
MAJ 2018
 
05
10:45
lör
10:45    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
06
15:20
sön
15:20    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
07
17:45
mån
17:45    
Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
Dösjöbro IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
11
14:00
fre
14:00    
Falkenberg
Minicupen 2018 - LB07  -      
11
14:00
fre
14:00    
Falkenberg
Minicupen 2018 - LB07  -      
12
10:00
lör
10:00    
Falkenberg
Minicupen 2018 - LB07 B1  -      
12
10:00
lör
10:00    
Falkenberg
Minicupen 2018 - LB07 B4  -      
13
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
Minicupen 2018 - LB07 B1  -      
13
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
Minicupen 2018 - LB07 B4  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
20
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Kulladals FF 1  -      
20
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Rosengård 1917 vit  -      
 
27
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
27
14:30
sön
14:30    
Gamla IP
Klågerups GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
JUNI 2018
 
02
09:50
lör
09:50    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
03
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lilla Torg FF blå  -      
03
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Bara GoIF  -      
 
06
10:00
ons
10:00    
Brovallen konstgräs plan 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Bjärreds IF röd  -      
06
11:30
ons
11:30    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC Ungdom blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lunds BK vit  -      
10
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
10
15:00
sön
15:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
16
11:30
lör
11:30    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
17
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Trelleborgs FF blå  -      
17
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Olympic  -      
AUGUSTI 2018
 
03
08:00
fre
08:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07  -      
04
08:00
lör
08:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07  -      
05
08:00
sön
08:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07  -      
 
08
18:30
ons
18:30    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
11
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC Ungdom blå  -      
12
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Trelleborg vit  -      
12
12:00
sön
12:00    
Hellerup
B1903 - LB07  -      
 
15
18:00
ons
18:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
17
18:15
fre
18:15    
Vanningens IP
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
18
11:15
lör
11:15    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
19
08:00
sön
08:00    
Tårnby Stadion
MMLiving Sommercup AB Tårnby - LB07  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Linero IF röd  -      
25
11:00
lör
11:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
26
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kulladals FF 1  -      
26
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Trelleborgs FF vit  -      
 
31
19:00
fre
19:00    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
SEPTEMBER 2018
 
02
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dösjöbro IF röd  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Ystads IF FF blå  -      
08
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF röd  -      
09
08:45
sön
08:45    
Mellanhedens IP 7-manna 2
FC Bellevue 3 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
12
18:30
ons
18:30    
Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
Köpingebro IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
16
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Harlösa IF röd  -      
16
10:30
sön
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
23
sön
00:00    
Mariedals IP
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
23
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 1  -      
23
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -      
23
11:30
sön
11:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
29
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
30
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Trelleborgs FF blå  -      
OKTOBER 2018
 
06
13:00
lör
13:00    
Vannhögs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
07
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Eslövs BK röd  -      
07
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Janstorps AIF  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Miniturnering   -