Matcher
DECEMBER 2016
 
03
10:30
lör
10:30    
Tångvallaskolans konstgräs
Skanör Falsterbo - LB07 B3  -      
04
07:00
sön
07:00    
Kombihallen Konstgräs 5-manna
 
Tomtecupen P10 - LB07  -      
 
10
08:15
lör
08:15    
Tångvallahallen i Falsterbo
Skanör Luciacupen - LB07  -      
10
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 B1 - Bjärreds IF  -      
 
17
17:00
lör
17:00    
Wihlborgs Arena
LB07 B4 - IFK Klagshamn  -      
 
25
13:30
sön
13:30    
Wihlborgs
LB07 - LB07 P10 B  -      
 
27
09:00
tis
09:00    
Växjö
Östers IF, LF Cup - LB07  -      
28
09:00
ons
09:00    
Tipshallen
LF CUP, Växjö - LB07  -      
29
14:30
tor
14:30    
Landskrona Idrottshall
Landora Vintercup - LB07  -      
JANUARI 2017
 
03
10:50
tis
10:50    
Baltiska hallen, Malmö
 
Skånecupen - LB07  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Ugandavej 105, 2770 Kastrup
 
AB Tårnby Vintercup - LB07  -      
15
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 B2 - Lunds BK vit  -      
15
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 B4 - BK Olympic Grön  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
22
10:00
sön
10:00    
Oxievångs IP
Oxie - LB07  -      
 
26
17:30
tor
17:30    
Hyllie IP
LB07 B4 - Hyllie IK Grön  -      
28
11:00
lör
11:00    
Åkarps IP
Åkarps IF - LB07  -      
FEBRUARI 2017
 
05
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 B2 - Vellinge IF röd  -      
05
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
 
LB07 - LB07  -      
 
11
09:00
lör
09:00    
Södervångshallen Vellinge
Vellingecupen - LB07  -      
12
10:00
sön
10:00    
Heleneholms IP
LB07 B1 - FC Bellevue 1  -      
12
10:00
sön
10:00    
Heleneholms IP
LB07 B3 - FC Trelleborg vit  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
Gräshallen Berga, Eslöv
Sportlovscupen Eslöv - LB07  -      
 
25
14:15
lör
14:15    
Lindängens IP
BK Olympic - LB07  -      
26
11:00
sön
11:00    
Pilbäcks IP, Tygelsjö
IFK Klagshamn - LB07  -      
MARS 2017
 
04
11:00
lör
11:00    
Hedens IP
Ramlösa - LB07  -      
05
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 B1 - Lilla Torg FF  -      
05
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP Konstgräs
Bjärreds IF - LB07  -      
 
11
15:00
lör
15:00    
Höllvikens IP
Avslutningsdag Skåne VM - LB07  -      
12
11:30
sön
11:30    
Höllvikens IP
Avslutningsdag Skåne VM - LB07  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
 
- LB07 Futsal cup  -      
18
12:00
lör
12:00    
Malmö Stadion Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
19
13:45
sön
13:45    
Hellerup
HIK Hellerup - LB07  -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Lomma IP
GIF Nike - LB07  -      
APRIL 2017
 
01
10:00
lör
10:00    
V:a Ingelstad
V:a Ingelstad - LB07  -      
02
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 - LB07 P06L  -      
 
09
08:00
sön
08:00    
Borgeby IP
Påskacupen Bjärred - LB07  -      
 
14
10:00
fre
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Staffanstorp United FC Ungdom vit  -      
 
17
11:15
mån
11:15    
Mariedals IP
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
17
13:00
mån
13:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 L+B - Kvarnby IK  -      
17
13:00
mån
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kvarnby IK blå  -      
22
09:00
lör
09:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
22
11:00
lör
11:00    
Kulladals IP
Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
23
10:00
sön
10:00    
Uppåkravallen
Uppåkra - LB07 L+B  -      
23
11:00
sön
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Bunkeflo FF gul  -      
 
29
13:00
lör
13:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 L+B - Husie IF  -      
29
13:00
lör
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Heleneholms SK svart  -      
30
10:00
sön
10:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg svart - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
MAJ 2017
 
06
11:00
lör
11:00    
Gamla IP, Klågerup
Klågerups GIF - LB07 L+B  -      
06
13:00
lör
13:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
06
13:00
lör
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Hyllie IK 1  -      
07
11:00
sön
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Åkarps IF 1  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK gul - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
13
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö City FC blå  -      
14
09:00
sön
09:00    
Hellerup
B1903 Løvecup Hellerup - LB07  -      
 
16
18:30
tis
18:30    
Rosengårds IP
FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
20
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen
Stafffanstorp United - LB07 L+B  -      
20
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP konstgräs
Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
20
14:00
lör
14:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Ystads IF FF vit  -      
21
12:00
sön
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 1  -      
 
25
10:00
tor
10:00    
Höllvikens IP
Halör Cup - LB07:svart  -      
25
11:30
tor
11:30    
Höllvikens IP
Halör Cup - LB07:röd  -      
26
09:30
fre
09:30    
Höllvikens IP
Halör cup - LB07:röd  -      
26
10:30
fre
10:30    
Höllvikens IP
Halör cup - LB07:Svart  -      
27
09:30
lör
09:30    
Höllvikens IP
Halör Cup - LB07:svart  -      
27
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
Halör cup - LB07:röd  -      
JUNI 2017
 
02
18:00
fre
18:00    
Ljungvalla IP
Furulunds IK gul - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
03
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - GIF Nike röd  -      
03
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
03
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 - Lunds BK  -      
 
10
12:15
lör
12:15    
Rosengårds IP
FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
10
13:00
lör
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Bjärreds IF röd  -      
10
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 - Bjärreds IF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Vellinge IF röd  -      
 
16
19:00
fre
19:00    
Rosengårds IP
FC Rosengård 1917 röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
17
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
18
10:00
sön
10:00    
Dalby IP
Dalby GIF - LB07  -      
18
10:00
sön
10:00    
Pilbäcks IP
Tygelsjö / Västra Klagstorp - LB07  -      
AUGUSTI 2017
 
04
09:00
fre
09:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 2  -      
04
13:00
fre
13:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 1  -      
05
12:30
lör
12:30    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 2  -      
05
12:30
lör
12:30    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 1  -      
06
08:00
sön
08:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 1   -      
06
12:00
sön
12:00    
Annan anläggning / plats
Eskilscupen - LB07 2  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
13
10:30
sön
10:30    
Bara IP
Bara GOIF - LB07  -      
13
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Lilla Torg FF blå  -      
 
15
18:00
tis
18:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
19
12:00
lör
12:00    
Tårnby Stadion
Tårnby Cup - LB07  -      
20
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Eslövs BK röd  -      
20
11:00
sön
11:00    
Brovallen
Bunkeflo FF gul - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
20
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Kulladals FF blå  -      
 
26
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Husie IF 1  -      
26
11:00
lör
11:00    
Vannhögs IP konstgräs
FC Trelleborg vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
26
12:00
lör
12:00    
Heleneholms IP
Heleneholms SK svart - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
27
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF - LB07  -      
SEPTEMBER 2017
 
02
11:00
lör
11:00    
Hyllie IP
Hyllie IK 1 - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
02
14:00
lör
14:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo B2 - BK Höllviken vit  -      
03
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP
Åkarps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
03
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
LB07 - Klågerups GOIF  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B4 - FC Rosengård 1917 blå  -      
10
11:00
sön
11:00    
Pilängsplanen
GIF Nike - LB07  -      
10
11:30
sön
11:30    
Sorgenfri IP
Malmö City FC blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
10
13:00
sön
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lunds BK gul  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Svalebo
Veberöds AIF svart - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
16
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Hyllie IK svart  -      
16
12:00
lör
12:00    
Gullviksborgs IP
Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
17
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 - Staffanstorp United FC  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Pilängsplanen
GIF Nike röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
23
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B4 - BK Höllviken röd  -      
24
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK - LB07  -      
24
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Furulunds IK gul  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Vellinge IP
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
30
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
30
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - LB07  -      
OKTOBER 2017
 
01
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Rosengård 1917 vit  -      
 
07
11:00
lör
11:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
07
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Kulladals FF 1  -      
07
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 - Dalby GIF  -      
08
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 1  -