Matcher
DECEMBER 2017
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Bara GIF  -      
03
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Svedala IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 P06 - LB07  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Annan anläggning / plats
Lunds BK - LB07  -      
09
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Trelleborgs FF  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 - Veberöd  -      
10
12:00
sön
12:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 - Helsingborgs IF  -      
17
11:00
sön
11:00    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 - Helsingborgs IF  -      
 
27
09:00
ons
09:00    
Annan anläggning / plats
LF Cup - LB07  -      
28
09:00
tor
09:00    
Annan anläggning / plats
LF Cup - LB07  -      
JANUARI 2018
 
07
12:15
sön
12:15    
Lyngbyvejen 270, 2900 Hellerup
B1903 - LB07  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
Staffanstorp - LB07  -      
14
10:00
sön
10:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
14
12:00
sön
12:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -      
 
27
10:15
lör
10:15    
Annan anläggning / plats
FC Rosengård - LB07  -      
28
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Åkarp   -      
28
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 3
LB07 - Bjärreds IF  -      
FEBRUARI 2018
 
03
09:00
lör
09:00    
Plan 1 & 2
LB07 - Miniturnering  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning / plats
BK Höllviken - LB07  -      
11
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 2
LB07 - Lunds BK  -      
11
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala - LB07  -      
 
17
08:00
lör
08:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A, sjumanna
LB07 Indoor Cup - LB07  -      
17
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 1
LB07 - Lunds BK  -      
 
25
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs 11-manna plan 1
LB07 - Vakant  -      
25
11:00
sön
11:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
25
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs plan 2
LB07 - HIK  -      
MARS 2018
 
03
09:30
lör
09:30    
Plan 2 & 3
LB07 - FCN  -      
 
11
10:30
sön
10:30    
Svaleboskolans konstgräs
Veberöd - LB07  -      
11
12:00
sön
12:00    
Annan anläggning / plats
Vakant - LB07  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Miniturnering  -      
25
09:00
sön
09:00    
Gemmas Allé 41, 2770 Kastrup
 
Tårnby Vintercup - LB07  -