Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
02
09:30
lör
09:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
02
09:30
lör
09:30    
Pilbäcks IP, Tygelsjö
IFK Klagshamn - LB07  -      
03
09:30
sön
09:30    
Oxie IP
Oxie SK - LB07  -      
 
12
18:00
tis
18:00    
Limhamns IP Konstgräs
Limhamns FF - LB07  -      
16
12:30
lör
12:30    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 - FC Trelleborg   -      
16
16:30
lör
16:30    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
 
Limhamns FF - LB07  -      
 
27
09:30
ons
09:30    
Baltiska Hallen
Skånecupen - LB07  -      
27
13:00
ons
13:00    
Baltiska Hallen
Skånecupen - LB07  -      
27
14:00
ons
14:00    
Baltiska Hallen
Skånecupen - LB07  -      
JANUARI 2018
 
13
10:30
lör
10:30    
Vanningens konstgräs
Vellinge IF - LB07  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Vannhögs IP plan 1
FC Trelleborg - LB07  -      
 
27
12:30
lör
12:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - IFK Klagshamn  -      
27
12:30
lör
12:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Oxie SK  -      
28
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP Konstgräs
Limhamns FF - LB07  -      
FEBRUARI 2018
 
03
08:50
lör
08:50    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Grupp A - Indoor Cup 2018  -      
03
10:50
lör
10:50    
Wihlborgs Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Grupp B - Indoor Cup 2018  -      
03
14:50
lör
14:50    
Annan anläggning / plats
LB07 Grupp C - Indoor Cup 2018  -      
04
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
Husie IF - LB07  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Tångvalla IP
Skanör-Falsterbo IF - LB07  -      
10
09:30
lör
09:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Limhamns FF  -      
11
09:30
sön
09:30    
Höllvikens IP
BK Höllviken - LB07  -      
 
18
13:30
sön
13:30    
Vannhögs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
MARS 2018
 
03
09:30
lör
09:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Vellinge IF  -      
04
09:00
sön
09:00    
Vanningen IP
Vellinge IF - LB07  -      
04
11:00
sön
11:00    
Vanningen IP
Vellinge IF - LB07  -      
 
11
09:30
sön
09:30    
Linero IP i Lund
Linero IF - LB07  -      
11
11:00
sön
11:00    
Linero IP i Lund
Linero IF - LB07  -      
 
17
08:30
lör
08:30    
Linero IP i Lund
Linero Cupen - LB07  -      
17
09:10
lör
09:10    
Linero IP i Lund
Linero Cupen - LB07  -      
 
25
09:30
sön
09:30    
Pilbäcks IP, Tygelsjö
Vellinge IF - LB07  -      
APRIL 2018
 
07
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP, Lund
Skåne-VM - LB07 Röd  -      
07
13:30
lör
13:30    
Klostergårdens IP, Lund
Skåne-VM - LB07 Svart  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Svedala IF blå  -      
14
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Bjärreds IF orange  -      
15
09:00
sön
09:00    
Snarringe IP
Skegrie BK grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
15
11:00
sön
11:00    
Ved Stadion 10, 2820 Gentofte Danmark
Champions Cup - LB07  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kulladals FF 2  -      
21
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3
Staffanstorp United FC Ungdom blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
22
09:00
sön
09:00    
Vanningens IP
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 1
Bara GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
28
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Rosengård 1917 blå  -      
28
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Uppåkra IF svart  -      
MAJ 2018
 
05
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - GIF Nike gul  -      
05
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK svart - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
05
10:15
lör
10:15    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
10
08:00
tor
08:00    
Furehov
Åhuscupen - LB07  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
19
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
19
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Lilla Torg FF svart  -      
 
23
18:00
ons
18:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
24
18:00
tor
18:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
Liria IF - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
24
18:00
tor
18:00    
Malmö Stadionområdet, Kombihallen
Malmö FF 3 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
26
09:00
lör
09:00    
Limhamns IP Konstgräs
Limhamn - LB07  -      
27
13:00
sön
13:00    
Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
JUNI 2018
 
01
18:30
fre
18:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Rosengård 1917 röd  -      
02
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Holma-Kroksbäck IF 2  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC Ungdom blå  -      
09
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Hyllie IK svart  -      
09
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Oxie SK  -      
16
12:30
lör
12:30    
Staffansvallen Plan 4
Staffanstorp United FC Ungdom grön - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
17
11:40
sön
11:40    
Bäckagårdsskolan
Husie IF - LB07  -      
 
30
08:30
lör
08:30    
Bara IP, 23361 Bara
BaraCupen 2018 - LB07  -      
JULI 2018
 
29
11:00
sön
11:00    
Stadion, plan 10
Malmö FF - LB07  -      
AUGUSTI 2018
 
11
09:00
lör
09:00    
Exercisgatan 31, Landskrona
Wormocup - LB07  -      
11
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF 2  -      
12
09:00
sön
09:00    
Skanör/Falsterbo Idrottsplats
Möllevallscupen - LB07  -      
12
10:00
sön
10:00    
Klagshamns IP plan 7 7-manna
IFK Klagshamn gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kulladals FF 2  -      
18
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom grön - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
19
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 2
Staffanstorp United FC Ungdom vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kulladals FF 1  -      
25
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK vit  -      
26
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
Okänd - LB07  -      
 
27
18:00
mån
18:00    
Snarringe IP
Skegrie BK grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF  -      
02
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP gräsplan 5-manna
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
02
10:15
sön
10:15    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
Lilla Torg FF gul - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
08
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Hyllie IK svart  -      
08
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Svedala IF vit  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Bara GoIF röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pilbäcks IP 7-manna 1
Tygelsjö IK vit - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Bjärreds IF orange  -      
22
11:00
lör
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
23
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP bollfält 5-manna
Limhamns FF grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
Lilla Torg FF grön - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
29
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
29
11:00
lör
11:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Heleneholms SK svart  -      
30
08:00
sön
08:00    
Annan anläggning / plats
Gentofta Cup - LB07  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo B2 - GIF Nike svart  -      
07
11:00
sön
11:00    
Söderslättshallens IP plan 1
FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
07
11:10
sön
11:10    
Husiegårds IP gräsplan 5-manna
Husie IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
19
17:00
fre
17:00    
Annan anläggning/plats
FC Rosengård - LB07  -      
 
28
09:30
sön
09:30    
Hyllie IP konstgräs
Hyllie IK - LB07  -      
 
29
17:30
mån
17:30    
Annan anläggning/plats
Veberöd - LB07  -      
NOVEMBER 2018
 
07
18:15
ons
18:15    
Bunkeflo IP Konstgräs
Kvarnby IK - LB07  -      
10
09:00
lör
09:00    
Annan anläggning/plats
 
LB Hus Cup - LB07 Lag 1  -      
10
09:00
lör
09:00    
Annan anläggning/plats
 
LB Hus Cup - LB07 Lag 2  -      
10
09:00
lör
09:00    
Annan anläggning/plats
 
LB Hus Cup - LB07 Lag 3  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BSH Österlen  -      
18
12:20
sön
12:20    
Annan anläggning/plats
Skegrie - LB07  -      
18
14:40
sön
14:40    
Annan anläggning/plats
Oxie - LB07  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning/plats
Borstahusen - LB07  -      
25
11:00
sön
11:00    
Annan anläggning/plats
FC Trelleborg - LB07  -      
DECEMBER 2018
 
01
09:00
lör
09:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Trelleborg  -      
02
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning/plats
LB07 - FC Belleveu  -      
02
11:00
sön
11:00    
Annan anläggning/plats
LB07 - FC Belleveu  -      
 
09
09:30
sön
09:30    
Annan anläggning/plats
Kulladals FF - LB07  -      
 
12
17:30
ons
17:30    
Annan anläggning/plats
Oxie IF - LB07  -      
15
10:00
lör
10:00    
Wihlborgs Arena Konstgräs A
LB07 - Mjällby AIF  -