Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
JANUARI 2019
 
12
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 Svart - FC Bellevue  -      
12
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 Blå - Skanör Falsterbo  -      
 
19
11:00
lör
11:00    
OBS! Vanningens IP- Vellinge
Vellinge IF - LB07 Blå  -      
19
13:00
lör
13:00    
Annan anläggning/plats
LB07 Svart - Helsingborgs IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP
Arlövs BI - LB07 Svart  -      
FEBRUARI 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 Svart - BK Höllviken  -      
03
11:30
sön
11:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - LB07 Blå  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Annan anläggning/plats
LB07 Blå - GIF Nike  -      
09
11:30
lör
11:30    
Annan anläggning/plats
LB07 Röd - GIF Nike  -      
09
14:00
lör
14:00    
Annan anläggning/plats
 
Aakanden GF (DK) - LB07 Svart  -      
10
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 Svart - Helsingborg City FC   -      
 
20
19:00
ons
19:00    
Annan anläggning/plats
BFF 5 a side träningsmatch - LB07   -      
MARS 2019
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 Röd - Kulladals FF  -      
02
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs Plan 2
LB07 Blå - Staffanstorp United  -      
03
10:00
sön
10:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - LB07 Blå  -      
03
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP Konstgräs Plan 1
 
LB07 svart - Roskilde BK 1906  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
BFF - LB07  -      
10
15:30
sön
15:30    
CPH
 
MINI CUP DK (KB, FA2000 o B73 Herlev) - LB07 Svart  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Stadionområdet
Malmö FF - LB07 Svart  -      
16
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - GIF Nike  -      
17
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
 
LB07 Svart - BK Friheden DK  -      
17
12:30
sön
12:30    
Pilbäcks IP
IFK Klagshamn - LB07 blå  -      
 
23
14:30
lör
14:30    
Skovdiget 1, 2860 Bagsværd Danmark
 
AB Gladsaxe - LB07 Svart  -      
24
10:00
sön
10:00    
Pilbäcks IP
IFK Klagshamn - LB07 Röd  -      
 
29
17:00
fre
17:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - IFK Lidingö Akademi  -      
31
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
 
LB07 - Danska lag x 3 OBS olika starttider  -      
31
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
 
LB07 Röd - BK Frieheden (DK)  -      
31
14:30
sön
14:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
 
LB07 Blå - BK Friheden (DK)  -      
31
16:00
sön
16:00    
Idrottsplats adress Ved Sporsløjfen 10, kbh 2100
 
B93 - LB07  -      
APRIL 2019
 
13
09:30
lör
09:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
14
10:00
sön
10:00    
Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK vit - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B3 - FC Rosengård 1917 blå  -      
21
13:00
sön
13:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Skanör Falsterbo IF svart  -      
 
24
18:30
ons
18:30    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
27
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö FF 2  -      
28
12:45
sön
12:45    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
 
29
17:45
mån
17:45    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK 1 - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
MAJ 2019
 
02
18:00
tor
18:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
04
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC svart  -      
04
12:00
lör
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Malmö City FC gul  -      
05
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B4 - FC Trelleborg röd  -      
05
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kvarnby IK blå  -      
 
10
17:00
fre
17:00    
Pilbäcks IP Konstgräs 11-manna
LB07 - FC Trelleborg  -      
10
18:30
fre
18:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
 
LB07 - FA2000 DK  -      
 
14
18:15
tis
18:15    
Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Arlövs BI blå - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
18
11:30
lör
11:30    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
18
12:00
lör
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B3 - IFK Klagshamn grön  -      
19
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Höllviken vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B4 - Malmö City FC vit  -      
 
25
09:50
lör
09:50    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
25
14:00
lör
14:00    
Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
26
09:00
sön
09:00    
Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
IFK Klagshamn gul - IF Limhamn Bunkeflo B4  -      
26
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - FC Trelleborg blå  -      
JUNI 2019
 
07
18:00
fre
18:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Veberöds AIF vit  -      
08
11:30
lör
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kvarnby IK gul  -      
09
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
09
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B4 - BK Höllviken blå  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
Bunkeflo FF - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
15
11:30
lör
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lilla Torg FF blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
16
13:00
sön
13:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
16
14:00
sön
14:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Ariana FC - IF Limhamn Bunkeflo B4  -