Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
03
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 L2 - FC Trelleborg  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L1 - LB07 P07B  -      
 
13
18:30
ons
18:30    
Smygeskolans Konstgräsplan, Smygehamn
Smygehuk FF - LB07 L2  -      
16
13:00
lör
13:00    
Geijerskolan Gymnastiksal
LB07 P06L - Bunkeflo FF  -      
17
10:00
sön
10:00    
Geijerskolan Gymnastiksal
Lilla Torgs FF - LB07 L1&2  -      
JANUARI 2018
 
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - LB07 L1  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L2 - Södra Sandby IF  -      
 
27
15:00
lör
15:00    
Gottorpshallen
Bunkeflo FF - LB07 P06L  -      
28
13:00
sön
13:00    
Annan anläggning / plats
LB07 L1 - Husie IF  -      
28
13:00
sön
13:00    
Annan anläggning / plats
LB07 L2 - Husie IF  -      
FEBRUARI 2018
 
04
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L1 - Bara GIF  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L2 - Sjöbo IF  -      
 
25
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
BK Höllviken Blå - LB07 L2  -      
MARS 2018
 
11
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L1 - Trelleborgs FF  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Annan anläggning / plats
 
MFF & TFF - LB07  -      
18
16:45
sön
16:45    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Lunds BK  -      
 
20
17:15
tis
17:15    
Annan anläggning / plats
BK Flagg - LB07 L2  -      
25
09:45
sön
09:45    
Bunkeflo IP Konstgräs
BK Höllviken - LB07  -      
25
10:00
sön
10:00    
Bäckagårdens IP Konstgräs 2, 11-manna
Kvarnby IK - LB07  -      
APRIL 2018
 
14
10:30
lör
10:30    
Lomma IP B-plan
GIF Nike gul - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
14
11:20
lör
11:20    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
14
11:30
lör
11:30    
Kirsebergs IP
Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
15
13:00
sön
13:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Oxievångs IP
Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
22
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Bellevue 1  -      
22
12:00
sön
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Oxie SK svart  -      
22
14:00
sön
14:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Malmö FF 1  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
Granhällans IP A-Plan 7-manna 1
Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
28
10:00
lör
10:00    
Vannhögs IP konstgräs 7-manna 2
FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
28
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4
Staffanstorp United FC Ungdom svart - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
29
09:30
sön
09:30    
Köpenhamn
 
Hellerup IK - LB07  -      
29
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - BK Olympic 2  -      
MAJ 2018
 
05
11:00
lör
11:00    
Åkarps IP
Åkarps IF 2 - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
06
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Trelleborg svart  -      
06
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken grön  -      
06
13:00
sön
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Södra Sandby IF vit  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Höllviken svart  -      
20
10:45
sön
10:45    
Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK blå - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
20
11:00
sön
11:00    
Svalebo
Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
20
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Höörs IS gul  -      
 
23
18:15
ons
18:15    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK lila - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
26
15:15
lör
15:15    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
27
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Bara GoIF svart  -      
27
12:00
sön
12:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF grön - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
JUNI 2018
 
02
09:30
lör
09:30    
Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
IFK Klagshamn blå - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
03
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Kvarnby IK röd  -      
03
12:00
sön
12:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Bellevue 2  -      
03
13:00
sön
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - FC Bellevue 4  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Svedala IF vit  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK gul  -      
17
13:00
sön
13:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Hyllie IK vit  -      
17
14:00
sön
14:00    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
 
18
18:30
mån
18:30    
Aggarpsvallen
Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
18
18:30
mån
18:30    
Möllevallen IP
Skanör Falsterbo IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
24
12:00
sön
12:00    
Landskrona IP
Landskrona Bois - LB07 L1  -      
AUGUSTI 2018
 
11
11:30
lör
11:30    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK vit - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
12
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike gul  -      
12
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Linero IF röd  -      
 
19
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Veberöds AIF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
19
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Svedala IF svart  -      
19
12:00
sön
12:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
21
19:00
tis
19:00    
Oxievångs IP
Oxie SK svart - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
25
12:30
lör
12:30    
Klostergårdens IP plan 3
Lunds BK gul - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
25
12:30
lör
12:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
26
11:15
sön
11:15    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
26
14:30
sön
14:30    
Vannhögs IP konstgräs 7-manna 2
FC Trelleborg vit - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
 
30
18:30
tor
18:30    
Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
Anderslövs BoIK vit - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
02
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Malmö FF 1  -      
02
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Bara GoIF röd  -      
 
08
11:30
lör
11:30    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
09
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
09
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Staffanstorp United FC Ungdom svart  -      
09
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - IFK Klagshamn gul  -      
 
14
18:00
fre
18:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK vit - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
15
11:30
lör
11:30    
Vanningens IP
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
16
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Staffanstorp United FC Ungdom blå  -      
 
20
18:30
tor
18:30    
Åkarps IP
Åkarps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
22
10:00
lör
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Bjärreds IF röd  -      
23
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - BK Olympic 2  -      
 
25
18:30
tis
18:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L3 - Staffanstorp United FC  -      
26
18:45
ons
18:45    
Lomma IP
GIF Nike - LB07 L1  -      
29
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
30
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK gul  -      
30
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 3 - GIF Nike röd  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
07
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Svedala IF blå  -      
07
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 4 - FC Bellevue 4  -      
07
16:00
sön
16:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Hyllie IK grön  -      
 
28
13:00
sön
13:00    
Linero IP
Linero IF - LB07  -