Matcher
DECEMBER 2016
 
10
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken Vit - LB07 52  -  1  
10
13:45
lör
13:45    
Kombihallen i Malmö
Tomtecupen - LB07  -      
11
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 3 - FC Trelleborg Blå6  -  0  
11
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 6 - Lilla Torg FF Blå1  -  10
 
17
11:00
lör
11:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue 2 - LB07 44  -  4  
17
14:00
lör
14:00    
Vannhögs IP
FC Trelleborg Röd - LB07 51  -  5  
 
26
14:00
mån
14:00    
Baltiska hallen
Skånecupen - LB07  -      
JANUARI 2017
 
14
14:00
lör
14:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 1 - Höör IS Blå3  -  1  
15
12:30
sön
12:30    
Mariedals IP - Konstgräs
Lilla Torg FF Svart - LB07 22  -  9  
 
28
10:00
lör
10:00    
Vannhögs IP - Konstgräs
Trelleborgs FF Vit - LB07 42  -  3  
28
11:00
lör
11:00    
Pilbäcks IP - Konstgräs
LB07 2 - Sjöbo IF10  -  0  
28
11:00
lör
11:00    
Pilbäcks IP - Konstgräs
LB07 6 - Södra Sandby IF3  -  4  
29
12:00
sön
12:00    
Kristianstad Arena
Kristianstad Arena Cup - LB07  -      
29
12:30
sön
12:30    
Harlösahallen
Harlösa spelen - LB07  -      
FEBRUARI 2017
 
04
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - LB070  -  5  
04
13:30
lör
13:30    
Malmö Stadion Konstgräs 9, 11-manna
LB07 - IFK Göteborg 5  -  2  
05
12:30
sön
12:30    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 2 - Åhus BK6  -  2  
 
10
18:00
fre
18:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken Röd - LB07 31  -  8  
11
10:30
lör
10:30    
Husiegårds IP
Husie IF Grön - LB07 510  -  2  
11
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet - 11-manna
Helsingborgs IF - LB073  -  0  
12
11:30
sön
11:30    
Vångavallen - Konstgräs - Plan D
Trelleborgs FF Blå - LB07 14  -  4  
12
13:00
sön
13:00    
Malmö Stadion Konstgräs 9
LB07 5 - BK Höllviken Vit1  -  8  
12
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadion Konstgräs 9
LB07 4 - IF Lödde5  -  2  
12
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadion Konstgräs 9
LB07 6 - Skurups AIF Vit6  -  2  
MARS 2017
 
04
10:00
lör
10:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue (B-nivå) - LB072  -  3  
 
10
18:30
fre
18:30    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK Svart - LB07 23  -  9  
11
13:00
lör
13:00    
Pilbäcks IP
LB07 3 - IFK Klagshamn Gul3  -  2  
11
14:00
lör
14:00    
Vannhögs IP - Konstgräs
FC Trelleborg Blå - LB07 30  -  4  
12
11:00
sön
11:00    
Mariedals IP - Konstgräs
Lilla Torg FF Blå - LB07 65  -  3  
12
11:00
sön
11:00    
Malmö Stadion Plan 10 - Konstgräs
LB07 4 - FC Bellevue 23  -  2  
12
11:00
sön
11:00    
Malmö Stadion Plan 10 - Konstgräs
LB07 5 - FC Trelleborg Röd2  -  4  
12
12:00
sön
12:00    
Malmö Stadion Plan 10 - Konstgräs
LB07 1 - Hässleholms IF7  -  1  
 
18
09:00
lör
09:00    
Höllvikens IP
Skåne VM - LB07  -      
18
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
Skåne VM - LB07  -      
19
12:00
sön
12:00    
Frederiksberg Idrætspark - 11-manna
 
FA2000 - LB078  -  2  
 
25
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen - 11-manna
 
LB07 - Staffanstorp United10  -  0  
25
11:00
lör
11:00    
Högalids IP - 11-manna
LB07 - Furulund IK - INSTÄLLD  -      
26
10:00
sön
10:00    
Malmö Stadion Konstgräs 10, 11-manna
LB07 - IF Lödde0  -  5  
26
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - LB07 - C nivå2  -  9  
26
14:00
sön
14:00    
Pilbäcks IP
LB07 - IFK Lidingö4  -  2  
APRIL 2017
 
01
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - LB07 P06L111  -  2  
01
09:30
lör
09:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - LB07 P06L26  -  2  
02
16:30
sön
16:30    
Malmö Stadion, Plan 10 - Konstgräs
MFF - LB072  -  3  
 
07
19:00
fre
19:00    
Mariedals IP
P13 LB07 4 - Lilla Torg FF blå2  -  2  
08
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 3 - FC Trelleborg Röd3  -  2  
08
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken Svart - LB07 30  -  7  
09
07:30
sön
07:30    
Häljarps IP
Häljarps Vårcup - LB07  -      
09
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 2 - Malmö IKF 28  -  2  
 
14
09:15
fre
09:15    
Höllvikens IP
Näset Cup - LB07  -      
14
11:30
fre
11:30    
Tångvalla IP
P13 Skanör Falsterbo IF Röd - LB07 40  -  8  
16
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP
BK Olympic 4 - LB07 24  -  3  
 
17
12:00
mån
12:00    
Kronetorpsvallen
P13 Arlövs BI 1 - LB07 31  -  3  
17
12:30
mån
12:30    
Aggarpsvallen
Svedala IF Blå - LB07 15  -  2  
20
18:45
tor
18:45    
Husiegårds IP
LB07 1 - Husie IF 211  -  0  
23
16:00
sön
16:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
P13 LB07 4 - IFK Klagshamn Blå3  -  1  
23
16:00
sön
16:00    
Södra Sandby IP - Naturgräs
P13 LB07 3 - Södra Sandby - 9-manna2  -  3  
 
27
19:00
tor
19:00    
Lindängens IP
BK Olympic 3 - LB07 11  -  10
28
19:00
fre
19:00    
Rosengård Södra IP
FC Möjligheten - LB07 26  -  1  
29
10:30
lör
10:30    
Tolvans IP
P13 IF Lödde 3 - LB07 32  -  3  
29
13:00
lör
13:00    
Björkvallen
P13 Öja FF - LB07 40  -  9  
30
14:00
sön
14:00    
Lindeborgs IP
Lindeborgs FF 1948 - LB07 30  -  6  
MAJ 2017
 
06
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 1 - FC Rosengård 19175  -  5  
06
12:00
lör
12:00    
Bäckagårds IP
P13 Kvarnby vit - LB07 45  -  2  
07
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 2 - FC Trelleborg Vit3  -  3  
07
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP B-plan
P13 LB07 3 - Genarps IF7  -  2  
 
12
18:30
fre
18:30    
Lindeborgs IP
Lindeborgs FF 1948 - LB07 15  -  0  
12
19:00
fre
19:00    
Limhamns IP Konstgräs 11-manna
P13 LB07 4 - Svedala IF3  -  4  
13
13:30
lör
13:30    
Husarängens IP
P13 Eslövs BK 1 - LB07 31  -  3  
14
09:30
sön
09:30    
B1903.dk
Løve Cup (DK) - LB07  -      
14
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
LB07 3 - Vellinge IF Svart8  -  0  
14
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC Blåvit - LB07 23  -  7  
 
20
10:00
lör
10:00    
Bara IP
P13 Bara GoIF röd - LB07 41  -  4  
20
12:00
lör
12:00    
Klagshamns IP
IFK Klagshamn Gulblå - LB07 32  -  1  
20
13:00
lör
13:00    
Heleneholms IP
Heleneholms SK Vit - LB07 23  -  6  
21
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 1 - Malmö IKF 18  -  1  
 
27
09:00
lör
09:00    
Klagshamns IP
Åshöjden Cup P12 - LB07  -      
28
08:00
sön
08:00    
Klagshamns IP
Åshöjden Cup P13 - LB07  -      
JUNI 2017
 
02
19:00
fre
19:00    
Bunkeflo IP B-plan
P13 LB07 4 - BK Höllviken 23  -  2  
03
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken Blå - LB07 18  -  1  
04
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 3 - Oxie SK Röd6  -  1  
04
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP B-plan
P13 LB07 3 - Malmö City FC4  -  1  
 
09
18:00
fre
18:00    
Mariedals IP
LB07 1 - Lilla Torg Blå2  -  1  
09
19:00
fre
19:00    
Hyllie IP
Hyllie IK Grön - LB07 32  -  3  
10
09:00
lör
09:00    
Mariedals IP
Lilla Torg Vit - LB07 22  -  3  
10
15:00
lör
15:00    
Rosengårds IP
P13 FC Rosengård 1917 - LB07 32  -  2  
11
11:00
sön
11:00    
Lindeborgs IP - Naturgräs
P13 Lindeborgs FF 1948 - LB07 41  -  6  
 
12
17:30
mån
17:30    
Heleneholms IP
Heleneholms SK Röd - LB07 15  -  1  
18
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP
P13 A - BK Olympic - LB074  -  0  
18
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 3 - Gislövs IF Röd5  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 2 - Kulladals FF Blå3  -  2  
18
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP B-plan
P13 LB07 3 - Malmö IKF17  -  0  
AUGUSTI 2017
 
12
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP - Konstgräs
BK Olympic 1 - LB07 3 (P13)2  -  1  
13
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 2 - Södra Sandby blå5  -  4  
13
16:00
sön
16:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 4 (P13) - Husie IF 23  -  0  
 
19
11:00
lör
11:00    
Heleneholms IP - Konstgräs
Heleneholm SK vit - LB07 24  -  1  
19
13:00
lör
13:00    
Klagshamns IP - Naturgräs
IFK Klagshamn blå - LB07 4 (P13)1  -  3  
20
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 3 (P13) - Svedala IF1  -  3  
 
24
19:00
tor
19:00    
Husiegårds IP - Konstgräs
Husie IF 2 - LB07 14  -  2  
25
19:00
fre
19:00    
Sandskogens IP - Naturgräs
Ystads IF FF Vit - LB07 3 (P13)10  -  1  
26
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 1 - BK Olympic 312  -  1  
26
12:00
lör
12:00    
Kulladals IP - Konstgräs
Kulladals FF blå - LB07 22  -  10
27
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 4 (P13) - Skanör Falsterbo IF vit3  -  0  
SEPTEMBER 2017
 
01
19:00
fre
19:00    
Limhamns IP - Konstgräs
LB07 4 (P13) - Trelleborgs FF blå0  -  1  
02
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 3 (P13) - Lunds BK gul3  -  5  
03
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 2 - FC Trelleborg vit0  -  8  
03
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP
LB07 B - BK Höllviken  -      
03
13:00
sön
13:00    
Höllvikens IP
LB07 A - BK Höllviken  -      
 
07
18:30
tor
18:30    
Rosengårds IP - Konstgräs
FC Rosengård 1917 vit - LB07 15  -  3  
08
19:30
fre
19:30    
Rosengård Norra IP - Konstgräs
FC Möjligheten - 9-manna - LB07 4 (P13)4  -  7  
09
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP - Konstgräs
BK Olympic 4 - LB07 22  -  8  
09
11:00
lör
11:00    
Vångavallen - Konstgräs
Trelleborgs FF vit - LB07 3 (P13)5  -  0  
10
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt - Naturgräs
LB07 1 - Lindeborgs FF 1948 röd8  -  2  
 
16
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP - Konstgräs
LB07 2 - Staffanstorp United FC blåvit4  -  1  
17
10:00
sön
10:00    
Gullviksborgs IP - Naturgräs
Malmö IKF 1 - INSTÄLLD - LB07 1  -      
17
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 4 (P13) - Vellinge IF5  -  1  
 
23
14:00
lör
14:00    
Höllvikens IP - Konstgräs
BK Höllviken 2 (9-manna) - LB07 4 (P13)2  -  3  
24
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP - Konstgräs
LB07 1 - BK Höllviken blå1  -  3  
24
13:00
sön
13:00    
Hyllie IP - Konstgräs
Hyllie IK grön - LB07 27  -  1  
 
30
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP - Naturgräs
Södra Sandby IF blå - LB07 2  -      
30
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP B-plan - Naturgräs
LB07 4 (P13) - Lindeborgs FF 1948  -      
OKTOBER 2017
 
01
10:30
sön
10:30    
Mariedals IP - Konstgräs
Lilla Torg blå - LB07 1  -      
01
14:00
sön
14:00    
Kulladals IP - Konstgräs
Kulladals FF - LB07 3 (P13)  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Bollfällt - Naturgräs
LB07 1 - Heleneholms SK röd  -      
07
11:00
lör
11:00    
Hyllie IP - Konstgräs
Hyllie IK - LB07 4 (P13)  -      
07
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Bollfällt - Naturgräs
LB07 2 - Heleneholms SK vit  -      
 
15
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 3 (P13) - FC Trelleborg blå  -