Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
DECEMBER 2017
 
02
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP
LB07 - Trelleborgs FF (Vintercupen)  -      
03
11:00
sön
11:00    
Lund
Lunds BK (Vinterserien) - LB07  -      
03
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP
LB07 - Hörsholm (DK) (Träningsmatch)  -      
 
10
13:00
sön
13:00    
Helsingborg, Heden Plan 1
Råå IF (Vinterserien) - LB07  -      
JANUARI 2018
 
05
10:00
fre
10:00    
Skånecupen p03
Husie IF p03 - LB07  -      
 
14
11:00
sön
11:00    
Skanör, Tångvalla IP
Skanör Falsterbo (Vintercupen) - LB07  -      
 
20
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Torns IF (Vinterserien)  -      
21
11:00
sön
11:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK (Vintercupen) - LB07  -      
21
13:15
sön
13:15    
Heleneholms IP
KSF Prespa (Vintercupen) - LB07  -      
 
27
13:30
lör
13:30    
Köpenhamn
 
Bröndby IF (Danmark) - LB07  -      
28
14:00
sön
14:00    
Pilbäcks IP, Tygelsjö
IFK Klagshamn (Vinterserie) - LB07  -      
FEBRUARI 2018
 
04
11:00
sön
11:00    
Köpenhamn
 
FCK (Köpenhamn) - LB07  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Husiegård
Husie if - LB07  -      
10
13:00
lör
13:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - FC Trelleborg  -      
11
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP
BK Olympic - LB07  -      
11
12:30
sön
12:30    
Lindängens IP
BK Olympic - LB07  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Sorgenfri IP
FC Malmö City - LB07  -      
 
25
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg
Kullavägen BK (Vintercupen) - LB07  -      
MARS 2018
 
04
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Kristianstad United  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadion Konstgräs 9, 11-manna
LB07 - Södra Sandby IF (DM)  -      
 
13
18:15
tis
18:15    
Sorgenfri
Malmö City FC (DM) - LB07  -      
17
10:00
lör
10:00    
Lomma IP
GIF Nike (DM) - LB07  -      
18
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Helsingborgs IF  -      
 
24
11:30
lör
11:30    
Hörsholm, Danmark
Hörsholm (DK) (lag 1) - LB07  -      
24
15:15
lör
15:15    
Hörsholm
Hörsholm (DK) (lag 2) - LB07  -      
APRIL 2018
 
01
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - husie if  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Bara IP konstgräs
Bara GoIF röd - IF Limhamn Bunkeflo 31  -  5  
08
14:00
sön
14:00    
Svarte Idrottsplats
Ystad IF FF - LB07  -      
 
14
15:30
lör
15:30    
Pilbäcks IP
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Kulladals FF 210  -  1  
15
13:00
sön
13:00    
Pilbäcks IP
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Malmö FF4  -  0  
15
15:00
sön
15:00    
Pilbäcks IP
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Bjärreds IF4  -  0  
 
21
15:00
lör
15:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo 35  -  0  
22
12:00
sön
12:00    
Vannhögs IP konstgräs
FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo 21  -  4  
22
14:00
sön
14:00    
Nya Vallbjörka C-plan
Nosaby IF - IF Limhamn Bunkeflo 11  -  3  
 
25
19:00
ons
19:00    
Staffansvallen IP
Staffanstorp United (DM) - LB07  -      
27
18:30
fre
18:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo 24  -  2  
29
10:45
sön
10:45    
Mariedals IP A-plan
Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo 31  -  6  
29
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - IF Lödde7  -  0  
MAJ 2018
 
05
11:00
lör
11:00    
Hörby IP A-plan
Hörby FF - IF Limhamn Bunkeflo 11  -  4  
05
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF röd5  -  0  
06
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kulladals FF 111  -  2  
 
10
11:00
tor
11:00    
Skanör / Falsterbo
 
Halör Invitational Cup - LB07  -      
 
19
11:00
lör
11:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  4  
19
11:00
lör
11:00    
Möllevallen IP
Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo 34  -  2  
19
12:00
lör
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Lunds BK0  -  3  
 
26
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF 21  -  0  
27
sön
00:00    
Grönevi
Näsby IF - utgått - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
27
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - BK Olympic4  -  5  
 
30
18:00
ons
18:00    
Malmö Stadion Konstgräs 9, 11-manna
Malmö FF (DM 1/4-final) - LB07  -      
JUNI 2018
 
02
11:30
lör
11:30    
Dalhems IP A-plan
BK Flagg - IF Limhamn Bunkeflo 30  -  3  
03
12:00
sön
12:00    
Sandskogens IP F-plan
Ystads IF FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo 21  -  1  
 
08
19:00
fre
19:00    
Färs & Frosta Arena
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Höörs IS1  -  3  
09
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - IFK Klagshamn blå2  -  3  
10
11:00
sön
11:00    
Furehov IP plan 1
Åhus Horna BK - IF Limhamn Bunkeflo 10  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Husie IF 110  -  0  
 
15
14:00
fre
14:00    
Sölvesborgscupen
Sölvesborgscupen (fre-sön) - LB07  -      
15
18:30
fre
18:30    
Staffansvallen Plan 4
Staffanstorp United FC Ungdom svart - IF Limhamn Bunkeflo 20  -  2  
 
19
19:00
tis
19:00    
Vannhögs IP konstgräs
FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo 31  -  1  
20
19:00
ons
19:00    
Pilbäcks IP
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Kristianstad United FS0  -  3  
24
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Olympic 32  -  0  
 
30
07:00
lör
07:00    
Berga, Eslöv
Pojkfotboll i Skåne Cup - LB07  -      
JULI 2018
 
28
12:00
lör
12:00    
Höllviken IP
BK Höllviken - LB07  -      
AUGUSTI 2018
 
02
10:00
tor
10:00    
Köpenhamn
 
- KB Audi Cup, Köpenhamn  -      
02
10:00
tor
10:00    
Karlstad
 
- Sverigecupen i Karlstad  -