Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
MARS 2018
 
10
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP
Höllviken - LB07 Röd  -      
10
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP
Höllviken - LB07 Svart  -      
11
15:00
sön
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Rosengård  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP
Oxie - LB07  -      
APRIL 2018
 
08
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Borgeby - LB07  -      
08
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Husie - LB07  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Staffansvallen Plan 3
FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
15
13:00
sön
13:00    
Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
22
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo 1 - GIF Nike  -      
22
11:30
sön
11:30    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Linero IF röd  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP
Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
28
11:10
lör
11:10    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
MAJ 2018
 
06
11:30
sön
11:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Möjligheten  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Södra Sandby IF blå  -      
20
11:00
sön
11:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
Backarnas FF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
26
11:00
lör
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
JUNI 2018
 
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Höllviken vit  -      
03
11:30
sön
11:30    
Bunkeflo IP Bollfällt (C-plan)
IF Limhamn Bunkeflo 2 - BK Höllviken röd  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Smygehamns IP B-plan 7-manna
Östra-Torp Smygehuk FF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
14
17:45
tor
17:45    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Borgeby FK - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
17
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Rosengård  -      
17
14:30
sön
14:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Västra Ingelstad IS  -      
AUGUSTI 2018
 
12
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Skanör Falsterbo IF  -      
 
13
17:00
mån
17:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - FC Staffanstorp blå  -      
18
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
19
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Dösjöbro IF röd  -      
26
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Oxie SK vit  -      
SEPTEMBER 2018
 
02
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Askeröds IF  -      
02
14:00
sön
14:00    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Möjligheten - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
07
18:00
fre
18:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
09
10:00
sön
10:00    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Backarnas FF  -      
 
15
11:30
lör
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Uppåkra IF  -      
16
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Anderslövs BoIK  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
22
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
 
30
11:30
sön
11:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Östra-Torp Smygehuk FF  -      
30
15:30
sön
15:30    
Brovallen
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Borgeby FK  -      
OKTOBER 2018
 
06
10:00
lör
10:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
07
10:30
sön
10:30    
Malmö IP 7-manna 1
FC Rosengård - IF Limhamn Bunkeflo 1  -